Лікер Бургундія

Лікер Тріпл Сек, Ведрен

365 

Міцність: 35 °

МАРГАРИТА
20 мл сік лайма
10 мл Кюрасао Тріпл Сек лікер
40 мл Текіла

Vedrenne Triple Sec має загадковий напівпрозорий колір. Для напою характерний насичений та складний смак цитрусових фруктів. Лікер має терпкий аромат апельсинів. Ведрен Кюрасао Тріпл Сек подається з льодом, переважно у складі коктейлів, а також надає пікантності десертам.

  • Регіон: Бургундія
Категорія:

Опис

При створенні лікеру Vedrenne Triple Sec використовується свіжа апельсинова шкірка, яка протягом 24 годин знаходиться у сталевих цистернах, де піддається вимочуванню у алкоголі. Ведренн Тріпл Сек має насичений цитрусовий аромат та теплий смак апельсину. Лікер проходить потрійну очистку (за що і названий Triple) та вважається ідеальною основою для коктейлю “Маргарита”.

---
* Деяка частина перекладу на сайті в описі вин та алкоголю в українській версії не виключаємо, що могла бути зроблена завдяки google-translate. Якщо у цій позиції опису товару це саме той випадок, то заздалегідь перепрошуємо. Якщо володієте англійською або французькою, можете вгорі переключитися на будь-яку з них, аби переглянути description цими мовами. З часом ми будемо замінювати переклади українською кращими версіями. Дякуємо за розуміння!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Лікер Тріпл Сек, Ведрен”“