Артикул: 475
Категорії: ,
Лангедок-Руcсільйон біле сухе

IGP Пеї-д’Ок

🍇 Совіньйон

🍾 0.75 л12% алк.

Совіньйон Платинум
Насичене і з післясмаком


Совіньйон, вироблений з однойменного винограду, являє собою сухе біле вино, повне свіжості і елегантності, живе і дуже ароматне. Яскраво-жовтого кольору, з цитрусовими і лимонними ароматами, це дивно свіже на смак вино, завдяки своїй помітною кислотності. Воно характеризується дуже хорошим балансом між нервозністю і ароматичної силою.

Ідеальне поєднання зі стравами з молюсків, морепродуктів і рибних террин.

Domaine Peirière – це велике виноробне господарство в самому центрі району Мінерва. Олів’є, експерт-винороб, який успадкував маєток і сімейні традиції, дбайливо доглядає за виноградними лозами.
Маєток площею 230 гектарів, розташоване в самому центрі району Мінервуа, отримує багато сонячного світла, і нічної прохолоди круглий рік, тому що поблизу знаходиться Монтань Нуар, що створює ідеальний клімат, який сприяє розвитку складних ароматів винограду. Тридцять років тому виноградники були пересаджені і замінені на сорти, що люблять сонце. Збір врожаю, відбувається вночі, потім проходить ферментація винограду в підвалах замку, обладнаних найсучаснішим чином.

Совіньйон Блан, злегка охолоджений, добре поєднується з рибою, молюсками, майже всіма морепродуктами або солоними сирами, особливо козячими. Совіньйон також відомий як одне з небагатьох вин, які можна поєднувати з суші. Яскрава кислотність Совіньйон Блан смачна, в поєднанні зі свіжими літніми салатами з помідорів чері, перцю з вінегретних соусом. Подавати охолодженим.

100% Совіньйон.Назва англійською: Sauvignon Platinum.
Назва французькою: Sauvignon Platinum.
Совиньон Перьер / Совиньон Платинум Домен Пейриер

280