Артикул: 475 Категорії: , Позначка:

Совіньйон Платинум

Совіньйон Платинум, вироблений з винограду Совіньйон Блан, – сухе біле вино, повне свіжості й елегантності, живе та дуже ароматне.

Яскраво-жовтого кольору, з цитрусовими та лимонними ароматами, це дивно свіже на смак вино завдяки своїй помітній кислотності.
Має дуже хороший баланс між нервозністю й ароматичною силою.

Domaine Peirière – це велике виноробне господарство в самому центрі району Мінерва. Експерт-винороб Олів’є, що успадкував маєток і сімейні традиції, дбайливо доглядає за виноградними лозами.
Маєток площею 230 гектарів розташований в самому центрі району Мінервуа, отримує як багато сонячного світла, так і нічної прохолоди цілий рік, завдяки сусідству з Монтань Нуар (Чорна Гора), що створює ідеальний клімат, який сприяє розвитку складних ароматів винограду. 30 років тому виноградники були пересаджені та замінені на сорти, що люблять сонце. Збір врожаю відбувається вночі, потім проходить ферментація винограду в підвалах замку, обладнаних по-найсучаснішому.

Совіньйон Блан добре поєднується з рибою, молюсками, майже всіма морепродуктами або солоними сирами, особливо козиним.
Совіньйон також відомий як одне з небагатьох вин, які можна поєднувати з суші.
Яскрава кислотність Совіньйон Блан надає приємного смаку, особливо в поєднанні зі свіжими літніми салатами з помідорів чері, перцю з вінегретним соусом.

Подавати слід охолодженим.

280