Арт.: 674
Категорії: ,
Бургундія біле сухе

AOP Сен-Веран Ля Мезон Руж

🍇 Шардоне

🍾 0.75 л13% алк.

Сен-Веран «Мезон Руж» В’єй Вінь Домен Тома


М'яке та округле


🏰

Всі вина виробляються з використанням екологічно чистого виноградарства як частина загального підходу “підхід до сільського господарства”. Збирають вручну, виноград отримують у винзаводі з використанням сили тяжіння і проходять холодне статичне осідання і вибір соку пресувань. 50% вина вирощують в бочках, 11 місяців виноутворення в дрібнозернистих дубових бочках, без додавання дріжджів. Мало-молочна ферментація повністю завершена, і вино витримують дрібні залишки, які регулярно перемішуються.

Примітки дегустації
Зелено-золотистого кольору. Дуже тонкий і квітковий аромат білих квітів і фіалок. Дуже великий на смак, м’який, з ваніллю і спеціями по всій довжині. Виняткове вино. Цей тип старіння виявляє повну складність дуже стиглого винограду, додаючи ванільні нюанси з дерева. Решта вина, витриманого у ванні, збереже фруктові аромати. Це потужне вино, що демонструє величезну вишуканість.

Пасує до риби у вершковому соусі, фуа-гра, морепродуктів, птиця Бресс, вершкового грибного соуса.Назва англійською: Saint-Veran «Maison Rouge» Vieilles Vignes Domaine Thomas.
Назва французькою: Saint-Véran «Maison Rouge» Vieilles Vignes Domaine Thomas.
Сент Веран Мезон Руж / Сент Веран Мезон Руж

792