Арт.: 436
Категорії: ,
Бордо червоне сухе Гран Крю

AOP Сен-Жюльєн

🍇 Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Пті Вердо

🍾 0.75 л13% алк.

Сен-Жюльєн Гран Крю Шато Бранер Дюкрю
Насичене і з післясмаком


«Вино щільне, з яскраво вираженою структурою, трохи рослинне, з незвичайними пряними ароматами і шовковистим танинами, які роблять це вино врівноваженим і збалансованим. Воно зроблене для довгого зберігання, і буде прекрасно старіти і дозрівати в пляшці.” Фігаро-вино

Сент Жюльєн, Шато Бранер – це класичне вино, в якому пошук балансу є фундаментальним. Сила його ароматів часто відрізняє його від інших вин Медок: до запахів фруктів і спецій домішуються нотки какао з відтінками перцевої троянди. Смак потужний і шовковистий. Це Сен-Жюльєн, зразок балансу і елегантності.

Це вино прекрасно старіє і справді не знаходить свого повного вираження до тих пір, поки не пройде десяток років.

Історія цього виноградника сходить до XVII століття: він був куплений в 1680 році Жаном-Батистом Бранере під час поділу земель сусіднього замку Бейшевель. Ще одна частина перевлаштованих виноградників пізніше перетворилася в Шато Дюкро-Боукайлу. Онук, Лоран де Люк, повинен був списати своє ім’я через Французької революції, а на початку дев’ятнадцятого століття його два сина Луї і Джастін Дулук успадкували виноградники і будинок. Вони об’єднують і розвивають маєток і називають його замок Бранер, як данину поваги своїм предкам. У 1855 році вину садиби присвоєно 4-й клас Гран Крю в найменуванні Сен-Жюльєн.

Після їх смерті замок буде переданий декільком нащадкам, включаючи якогось Густава Дюкро, а потім маєток протягом багатьох років переходить з рук в руки різних сімей, які відмовляться від виробництва вин і експлуатації виноградників. З 1988 року замок знаходиться в руках сімейної групи, очолюваної Патріком Марото, який з ретельністю управляє виноградником площею 50 гектарів, він зміг повернути замку гідне місце в виноробстві, якого він заслуговує.

Ґрунти тут чудові, що складаються з кам’янистих пісків в глинистому ґрунті, розташованих недалеко від гирла Жиронда. Сорти винограду складають 70% Каберне Совіньон, 22% Мерло, 4% Петі Вердо і 4% Каберне Фран. Середній вік виноградників 35 років, але деяким з них вже понад сто років.Назва англійською: Saint-Julien Grand Cru Chateau Branaire Ducru.
Назва французькою: Saint-Julien Grand Cru Château Branaire Ducru.
Сент Жюльен Бранер Дюкрю / Сент Жюльен Бранер Дюкрю

3 300