Артикул: 840
Категорії: ,
Бордо червоне сухе

AOP Сен-Жюльєн

🍇 Каберне Совіньйон, Мерло, Пті Вердо

🍾 0.75 л13.5% алк.

Сен-Жюльєн Фьєв де Лягранж
Насичене і з післясмаком


Темно-рубінового кольору.

Елегантний аромат наповнений нотами стиглих чорних фруктів, сливи, лакриці, ментолу.

Смак чистий, прямий, округлий, збалансований, глибокий, з нот чорної смородини, ожини та солодких прянощів, хорошими смолистими відтінками в післясмаку.

Вино добре поєднується зі стравами з червоного м’яса, птиці, дичини і сирами.

Каберне Совіньйон 60%, Мерло 31%, Пті вердо 9%.

Chateau Lagrange було відомо ще в Середньовіччі як Дворянський Будинок Лягранжа Монтея. Записи наступних власників сягають 1631 р. У 1824 р. загальний обсяг виробництва становив 120 барелів (12 тис. ящиків). Екс-міністр внутрішніх справ при королі Луї-Філіпа, граф Дюшатель, залишив свій слід в історії господарства та регіону Медок, ввівши 1842 р. дренажну систему на винограднику. Граф також збільшив обсяг річного виробництва до 300 барелів. Це був золотий вік Лягранжа, а зі створенням відомої класифікації 1855 р. господарству присуджено найменування 3-eme Grand Cru Classe.

На початку XX ст. економічне становище погіршилося: незважаючи на деякі зміни в структурі володіння маєтком, врожаю ставало все менше, а зібраний виноград не відрізнявся гарною якістю. Через занепад в бізнесі маєток було скорочено з 280 га 1840 р. до 157 га 1983 р., коли японська група Санторі купила його у сім’ї Сендойя, що володіли маєтком з 1925 р. Добре знайома зі світом вина і напоїв, лідер в Японії, компанія Санторі на чолі з президентом Кейдзо Садзі та віце-президентом Шин Торіі зробила значний внесок у відновлення та поліпшення господарства.

Марсель Дюкасс, який почав свою роботу в маєтку, спрямував усі свої зусилля для завершення повного відновлення господарства, яке тривало аж до травня 2007 р. Так, після проведеної більш ніж за 20 років успішної роботи, господарство Шато Лягранж – у прекрасній формі та відоме в усьому світі високоякісними винами. Технічним директором маєтку є талановитий енолог Брюно Ейнар. Лози, висаджені 1985 р., наразі в розквіті сил, що дає можливість вибирати кращий виноград. Потенціал Шато Лягранж залишається величезним і його прогрес відчутний з року в рік.Назва англійською: Saint-Julien Fiefs de Lagrange.
Назва французькою: Saint-Julien Fiefs de Lagrange.
Сент Жюльєн Фьєв де Лягранж / Сент Жюльєн Фьєв де Лягранж

2 634