Артикул: 844
Категорії: ,
Бордо червоне сухе Гран Крю

AOP Сент-Емільон Гран Крю

🍇 Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло

🍾 0.75 л15.5% алк.

Сент-Емільон Гран Крю Шато Мондо
Насичене і з післясмаком


Червоно-гранатового кольору.

В ароматі сплелися нюанси чорних ягід і квіткові відтінки, прикрашені акцентами пряностей, мокрого каменю та деревини.

Елегантний, витончений смак з виразними нотками стиглих фруктів, глибина яких розкривається на тлі округлих танінів. У довгому післясмаку відчуваються нюанси спецій та солодкуваті напівтони сухофруктів.

Вино гармонійно підкреслить смак страв з червоного або білого м’яса, птиці.

Мерло 92%, Каберне Совіньйон 6%, Каберне Фран 2%.

У XVII ст. представник престижного дворянського прізвища абат Раймонд де Сез, який був особистим адвокатом Людовика XVI, побудував в Сент-Емільоні замок Мондо, що зберіг свій вигляд до наших днів. Навколо замку були розбиті прекрасні виноградники. Під керівництвом абата тут вироблялися чудові вина, що завоювали статус одних з кращих вин аппеллясьойна. У такому вигляді через сто років, 1850 р. його придбав Раймонд Троплон, відомий юрист, любитель мистецтва і літератури, Голова Сенату з 1852 по 1869 рр. Незважаючи на державну зайнятість, Троплон багато часу присвячує виноградарству і виноробству.

Після смерті Раймонда Троплона 1869 р. маєток перейшов до його племінника Едуарда Троплона, який додав до назви “Мондо” своє прізвище. На початку XX ст. Шато продається сім’ї Валетт. Глава сім’ї – Олександр Валетт, паризький виноторговець – на той момент уже володів Шато ля Франс під Фронсак і незабаром придбав Шато Паві. 1980 р. управління Шато взяла на себе старша дочка Олександра – Крістіна, яка разом зі своїм чоловіком невпинно поліпшувала виноградник, льохи та замок. Їхні неймовірні зусилля та старання сприяли набуттю 2006 р. Шато Троплон Мондо статусу Гран Крю.Назва англійською: Saint-Emilion Grand Cru Chateau Mondot.
Назва французькою: Saint-Émilion Grand Cru Château Mondot.
Сент Емільон Гранд Крю Шато Мондо / Сент Емільон Гранд Крю Шато Мондо

2 220