Артикул: 846
Категорії: ,
Бордо червоне сухе Гран Крю

AOP Пессак-Леонян

🍇 Каберне Совіньйон, Мерло, Пті Вердо

🍾 0.75 л14.5% алк.

Пессак-Леонян руж Шато де Фьйозаль
Насичене і з післясмаком


Рубіново-фіолетового кольору.

Щедрі аромати соковитої ожини, чорниці, фіалки, ванілі, гвоздики та терпкого диму.

Складне, багатошарове, з насиченим смаком стиглих фруктів. Дуже спокусливе, з елегантною мінералізацією та високим вмістом танінів. Прекрасна шовкова структура та тривалий післясмак.

Вино добре поєднується зі стравами з м’яса, дичини та сирами.

Каберне Совіньон 70%, Мерло 15%, Пті вердо 15%.

Шато де Фьйозаль отримало свою назву на честь сім’ї Де Фьйозаль, яка володіла маєтком до 1851 р. Шато розташовується в регіоні Грав, сьогодні воно має чудову репутацію завдяки виробництву червоних і білих вин найвищої якості.

Після закінчення війни Шато де Фьйозаль купує Ерік Боке, який зробив багато для підняття репутації маєтку, в т.ч. завдяки присудженню класифікації Graves Cru Classe в 1959 р.

1974 р. його зять Жерар Гріблен взяв кермо влади маєтком в свої руки, модернізував виробництво та почав використовувати для ферментації чани з нержавіючої сталі, а також збільшив пропорції нових барелів, що використовуються для витримки. 1994 р. Шато купує французька страхова компанія Fructivie. Від 2001 р. маєтком володіє сім’я Лохленн.

Шато де Фьйозаль виробляє чудові високоякісні вина з великим потенціалом витримки (20-25 рр.), які регулярно отримують високі оцінки від найавторитетніших винних критиків.Назва англійською: Pessac-Leognan Rouge Chаteau de Fieuzal.
Назва французькою: Pessac-Léognan Rouge Château de Fieuzal.
Пессак Леонян руж Шато де Фьйозаль / Пессак Леонян руж Шато де Фьйозаль

3 648