Артикул: 839
Категорії: ,
Бордо червоне сухе Гран Крю

AOP Пессак-Леонян

🍇 Каберне Совіньйон, Мерло, Пті Вердо

🍾 0.75 л14% алк.

Пессак-Леонян руж Шато Карбонньйо
Насичене і з післясмаком


Гранатово-пурпурового кольору.

Демонструє багатий, складний аромат, в якому сплелися ноти червоної смородини, чорної малини, підліску, землі, дикого чебрецю, вологої кори та землі.

Інтригує гармонійним, щедрим смаком з відтінками чорної смородини, вишні, малини, спецій, тютюну і землі, з шовковистим танінами та чарівним післясмаком.

Вино відмінно підійде до червоного та білого м’яса – смаженого та тушкованого, пернатої дичини, шляхетної риби, твердих сирів з потужним ароматом. Рекомендується декантувати за 1,5 год. до вживання.

Каберне Совіньйон 52%, Мерло 40%, Пті вердо 8%.

Господарство Шато Карбонньйо засноване 1234 р. Рамоном Карбонньйо, потім воно перейшло у володіння ордену бенедиктинських ченців.

1956 р. куплено Марком Перреном, 1959 р. отримало статус Гран Крю. Його сім’ї маєток належить й донині.

Існує легенда, що в 18 ст. ченці Святого Ордена продавали вино Шато Карбонньйо одній французькій дамі – фаворитці оттоманського імператора. Ченці писали на пляшці “Мінеральна вода з Карбонньйo”, шанобливо ставлячись до релігійних переконань монарха. Одного разу він ковтнув з пляшки та запитав свою даму серця: “Навіщо французи так хвилюються через своє вино, коли у них є така чудова вода?”Назва англійською: Pessac-Leognan Rouge Chаteau Carbonnieux.
Назва французькою: Pessac-Léognan Rouge Château Carbonnieux.
Пессак Леонян руж Шато Карбонньйо / Пессак Леонян руж Шато Карбонньйо

2 450