Артикул: 668
Категорії: ,
Бордо червоне сухе Гран Крю

AOP Пойяк

🍇 Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Пті Вердо

🍾 0.75 л13.5% алк.

Пойяк Гран Крю
Насичене і з післясмаком


Сьогодні вина Пояк дуже популярні і демонструють унікальний і чудовий напій. Від вина 2015 голи, ми не очікуємо нічого, крім екстраординарного вина і це виправдано: кліматичні умови були особливо сприятливими, сприяючи оптимальному росту винограду.

Збір врожаю трохи слабкіше, ніж очікувалося, але якість неперевершено. Вино складається з типового купажу винограду з 60% Каберне Совіньон, 29% Мерло, 9% Каберне Франк і 2% Пті Вердо. Фруктовий і смажений аромат гармонійно поєднуються і являють собою повноцінне вино з оксамитової текстурою. Фінал вражає своєю стійкістю і правдивістю.

Pauillac, Grand Cru вважається трохи недооціненим вином з тонким, прекрасним і складним смаком. Це вино завжди високої якості, заслуговує на особливу увагу. Його ярлик ілюструється відтворенням маленького скляного Вакха з приватної колекції Музею вина в Замку Муттон-Ротшильд.

Дегустаційні замітки

Вино має гарний гранатовий колір з малиновим відтінком. Дуже виразний запах відрізняється сильними і всезаполняющімі ароматами червоних фруктів з нотками смаженої кави та марципану.
Відверта і повноцінна атака в роті демонструє округлу структуру, з м’якими, шовковистим танинами, що створює враження багатства і обсягу, підкресленою щедрими і різноманітними ароматами, таких як вишня, ваніль і лакрица.

Тривалий післясмак підтримується тонким смаком шоколаду.

Виноробне господарство нинішнього Замок Armailhac існує з кінця 17 століття, але потенціал цього унікального терруара Пойяк по справжньому проявляється в 19-Перебіг го століття. Він також займає 5-е місце серед Гран-Кру під час імперської класифікації 1855 року.Назва англійською: Pauillac Grand Cru.
Назва французькою: Pauillac Grand Cru.
Пояк Гран Крю Шато д'Армайак / Пояк Шато д Армайак 2011

3 460