Артикул: 838
Категорії: ,
Бордо червоне сухе

AOP Пойяк

🍇 Каберне Совіньйон, Мерло

🍾 0.75 л14% алк.

Пойяк Шато Гран Пуі Дюкас
Насичене і з післясмаком


Глибокого пурпурно-червоного кольору.

Витончений аромат при аерації розкривається насиченими нотами чорної смородини, вишні та ожини, змінюється відтінками кави мокко, лакриці, кедра та спецій.

Глибокий, складний, оксамитовий, збалансований смак з шовковистими, щільними танінами, свіжою кислотністю, соковитими тонами чорних фруктів та ягід, що супроводжуються стійкими, витонченими нотками смаженого фундука, лаврового листа та спецій.

Вино чудово поєднується з м’ясними стравами: тушкованими яловичими реберцями, відбивними з кабана, бараниною, дичиною (олениною), а також смаженою картоплею з беконом і стравами високої кухні – качкою з персиками, куріпкою з трюфелями.

Каберне Совіньйон 60%, Мерло 40%.

В середині XVII ст. Lorsqu’Arnaud Ducasse придбав маленький будиночок на березі річки в Пойяк, навіть не підозрюючи, що він стане фундаментом великої території, що знаходитиметься у володіннях сім’ї протягом трьох століть. Засновником домену вважається П’єр Дюкасс – великий прихильник виноробства. Протягом декількох років він набуває землі в різних аппеллясьонах, розширюючи свої володіння.

За його сина, 1797 р. дві третини всіх площ Ducasse-Grand-Puy-Artigues-Arnaud засаджені виноградними лозами, і 1820 р. побудовано приголомшливий замок з видом на Жиронду. З 1932 р. маєток став називатися Chateau Grand-Puy Ducasse.

1971 р. відбулася реструктуризація заводу та розширення виноградників. 1980 р. оновлюється винзавод, а з 1991 р. починають застосовувати ручне збирання та сортування винограду. 2004 р. Шато Гран-Пюї Дюкасс стає власністю групи CA Grands Crus, яка є дочірньою компанією Groupe Credit Agricole.Назва англійською: Pauillac Chateau Grand Puy Ducasse.
Назва французькою: Pauillac Château Grand Puy Ducasse.
Пояк Шато Гранд Пуі Дюкас / Пояк Шато Гранд Пуі Дюкас

2 726