Артикул: 430 Категорії: ,
Позначка:
Долина Ронибіле солодке

Назва англійською: Muscat Beaumes de Venise.
Назва французькою: Muscat Beaumes de Venise.

Мускат Бом де Венiз

863 

Мускат Бом де Венiз – м’який, округлий напій з мідно-рожевим, прозоро-золотим кольором. Його букет вишуканий і чудовий, з переважанням фруктових ароматів, нотками абрикоса і дуже стиглої груші. Смак обволікає, дуже приємний. Вино з ідеальним балансом.

Думки експертів

«Світлий мідно-помаранчевий колір, багатий аромат різних фруктів (інжир, айва, апельсини, слива), солодкі спеції, збалансований смак і шовковиста солодкість. Ми споживаємо соковиті, ароматні фрукти. Справжню насолоду, яке можна смакувати в будь-який час.» Гілберт і Гайяр, 19.08.2017.

Виноградники знаходяться на південно-східній стороні пагорбів Дентеліс-де-Монтрайль в Бом-де-Веніз в південній частині долини Рона.

На бідній піщаній, голодної і посушливої ​​грунті, що складається з ніжних вапняків і піщаних зон ростуть наші виноградники. Тут все починається, тут ми концентруємо наші зусилля на протязі всього року. Ви не можете робити гарне вино без хорошого винограду.

Збір врожаю здійснюється вручну. П’ятеро людей працюють повний робочий день в виноградниках. Вони доповнюються сезонними працівниками, які працюють під час проріджування пучків і збору врожаю, щоб відібрати кращі ягоди. Ручна робота і увагу, яку отримує кожна лоза, є фундаментальними. Таким чином, обрізка, обробка нирок, проріджування, видалення листя та збирання здійснюються вручну з особливою ретельністю.

Ми готуємо ґрунт, використовуючи хорошу старомодну оранку. Органічний компост виготовлений з виноградного мара (відкинуті стебла і шкури).

Як спосіб захисту рослин ми використовуємо тільки біо матеріали і уникаємо фітосанітарних продуктів. Ми вважаємо за краще використовувати якомога більше ручних і органічних методів. Залишаючи природний трав’яний покрив, видаляючи нирки і листя з виноградних лоз, зберігаючи біорізноманіття навколо виноградника: оливкові, мигдальні і кипарисові дерева, дикий розмарин і каперси.

У дусі поваги до традиційних методів і найкращим елементам сучасних технологій, менеджер підвалу Ендрю Холл і його син винороба Ромена Холла дуже серйозно ставляться до сімейних традицій.

Коли ми робимо наші вина, Мускат Бом де Венiз грає центральну роль і вимагає великої обережності. Вибравши виноград вручну, ми відразу ж віджимаємо його, щоб бродіння починалося в рідкому стані. Ми не додаємо дріжджів, алкогольне бродіння контролюється зміною температури.

При виробництві натурального солодкого вина передбачається припинення бродіння саме в той момент, коли зберігається природна солодкість винограду. Під час винификации ми спостерігаємо за годинами день і ніч і щоб вчасно зупинити процес бродіння. На цьому етапі ідеальний баланс вина поставлений на карту. Потім вино витримується в резервуарах з нержавіючої сталі протягом 6 місяців до розливу.

Сорти винограду Мускат з дрібними білими ягодами: 75%, Мускат з дрібними чорними ягодами: 25%.

Цей мускат прекрасно підійде як аперитів та до десертів. Так само буде гідно оцінений з фуа-гра, сиром рокфор, не втратить своєї індивідуальності і з шоколадом.

«Кохання з першого погляду». Вино відповідає самому собі: насичене, витончене, з чудовим балансом. Воно відрізняється солодкуватим смаком і захоплюючим запахом. Велике вино, складність якого буде посилюватися з роками». Роберт Петроніо. Журнал вина Франції 24.08.2017.

біле
солодке
Мускат Білий з дрібними зернами
2016
Долина Рони
15%
0.75 л

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Мускат Бом де Венiз”“