Артикул: 441
Категорії: ,
Бордо червоне сухе Крю Буржуа

AOP Мулі-ан-Медок

🍇 Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Пті Вердо

🍾 0.75 л13% алк.

Мулiс Л’Оратуар де Шасс-Сплеен
Насичене і з післясмаком


Мулі Шасс-Сплеен має темно-червоний, прозорий і блискучий колір. Його аромат розкриває ноти свіжої троянди і чорного перцю. Атака в роті дуже відверта і ясна. Смак об’ємний і щільний, передає всю бархатистість насиченість танінів. Це вино – прекрасний баланс між соковитими фруктами і мало відчутними деревними відтінками. Його післясмак довгий і нагадує смак чорної вишні.

Виноробне господарство Шасс-Сплеен було створено занадто пізно, щоб стати частиною класифікації 1855 року, тому довелося почекати до 1932 року, щоб його класифікували Гран Крю.

Виросли традиційним способом, виноградні лози збираються вручну. Вініфікація відбувається у терморегульованих чанах з нержавіючої сталі або в цементних чанах, покритих епоксидною смолою, в залежності від партії. Мацерація триває близько місяця, після чого вино витримується від 12 до 18 місяців, в залежності від врожаю, в дубових бочках, оновлюваних щороку на 40%. Колаж виготовлений з яєчних білків, без фільтрації.

Шато Шасс-Сплеен виробляє багаті, могутні і міцні вина. Колір насичений, глибокий, запах виливає аромати червоних фруктів і чорної смородини з нотками какао і дуба, в роті відчуваються елегантні таніни.Назва англійською: Moulis L’Oratoire de Chasse-Spleen.
Назва французькою: Moulis L’Oratoire de Chasse-Spleen.
Мулис Шато Шасс Сплін / Мулис Шасс Сплин

2 950