Артикул: 441 Категорії: ,
Позначки: ,
БордоГран-Крю червоне сухе

Назва англійською: Moulis l’Oratoire de Chasse-Spleen.
Назва французькою: Moulis l’Oratoire de Chasse-Spleen.

Мулi Л’Оратуар де Шасс-Сплеен

2 950 

Муліс Шасс-Сплiн має темно-червоний, прозорий і блискучий колір. Його аромат розкриває ноти свіжої троянди і чорного перцю. Атака в роті дуже відверта і ясна. Смак об’ємний і щільний передає всю бархатистість насиченість танинов. Це вино – прекрасний баланс між соковитими фруктами і мало відчутними деревними відтінками. Його післясмак довгий нагадує смак чорної вишні.

Виноробне господарство Шасс-Сплiн було створено занадто пізно, щоб стати частиною класифікації 1855 року, тому довелося почекати до 1932 року, щоб його класифікували Виняткові вина Гран Крю в найменшому назві Медок, Муліс в Медок.

Виросли традиційним способом, виноградні лози збираються вручну. Вініфікація відбувається у терморегульованих чанах з нержавіючої сталі або в цементних чанах, покритих епоксидною смолою, в залежності від партії. Мацерація триває близько місяця, після чого вино витримується від 12 до 18 місяців, в залежності від врожаю, в дубових бочках, оновлюваних щороку на 40%. Колаж виготовлений з яєчних білків, і фільтрація відсутній.

Шато де Шасс-Сплiн виробляє багаті, могутні і міцні вина. Колір насичений, глибокий, запах виливає аромати червоних фруктів і чорної смородини з нотками какао і дуба, в роті відчуваються елегантні таніни.

червоне
сухе
Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Пті Вердо
2003
Бордо
13%
0.75 л

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Мулi Л’Оратуар де Шасс-Сплеен”“