Лангедок-Руcсільйончервоне сухе

Назва англійською: Merlot Reserve.
Назва французькою: Merlot Réserve.

Мерло Резерв

211 

Вина Мерло підходять до найрізноманітніших продуктів через своїх універсальних смакових якостей. Загалом, Мерло прекрасно йде до страв з курки, з дичини, а також до м’яса з приправами. Із середніми танинами і не дуже високою кислотністю Мерло добре поєднується з багатьма продуктами.

40-річні виноградні ложі, що ростуть у особливому мікрокрилітті, роблять вина Мерло з багатими ароматами червоних фруктів, що поєднують концентрацію і бархатисті танини.
Домен Пер’єр – це велике винодельческое господарство в самому центрі району Меннер. Оливье, експерт-винодел, унаследовавший виноградники та сімейну традицію виноделия, бережно ухаживає за лозами.
Імення, площа 230 гектарів, в центрі району Мінервуа, отримує багато сонячного світла круглого року та свіжість прохолодної ночі, тому що близькість Чорного Гори створює ідеальний клімат, що сприяє розвитку ароматів винограду. Тридцять років тому виноградники були повністю обновлені сортами, любящими сонцем. Урожай збирається в основному ночі, проходить брожение в підвалах, оснащених самим сучасним обладнанням.

червоне
сухе
Мерло
Лангедок-Руcсільйон
13%
0.75 л

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Мерло Резерв”“