Арт.: 697
Категорії: ,
Бургундія червоне сухе

AOP Меркюре

🍇 Піно Нуар

🍾 1.5 л13% алк.

Меркюре 1,5 л


Легке та фруктове


🏰

Цей виноград є найбільшим в області за обсягом, а його оптимальна якість зберігається від одного винограду до іншого.

Після збору винограду вручну, вино витримують 40% в чанах, щоб зберегти свіжість плодів, 60% в бочках (у віці від 2 до 5 років) для комплексного вибору ароматів. Після мале-молочного бродіння (що звичайно відбувається в травні-червні) вино вивозиться і готується до розливу від 16 до 18 місяців після збору врожаю. Загалом, фільтрація не проводиться, мутність вин дуже низька.

Колip блискуче з гарним червоним гранатом. Смак інтенсивний і складний з традиційною палітрою червоних фруктів (вишня, малина, смородина). Молоді, рот, піднятий ці фрукти гармонійно збалансований з ніжними танінами присутніми, але протягом багатьох років таніни плавляться і дозрівають плоди.

Це вино буде добре адаптуватися з великою кількістю страв від найпростіших до найскладніших: молодий, він буде співпрацювати з усіма білого м’яса, червоний, смажений, і сири. Більш зрілий, це розкриває його багатство з маринованим червоним м’ясом, закип’ятим і завжди тарілочкою сирів.

Ця пляшка може бути оцінена досить швидко (2-х років, тобто в момент розміщення на ринку), але буде підтримувати дуже добре бути забуте через 7-8 років вона розкриє ще більше округлість і наполегливість.

Подавати близько 17°C. Відкриття пляшки за годину до подачі дозволить фруктові аромати повністю цвісти.Назва англійською: Mercurey 1,5 L.
Назва французькою: Mercurey 1,5 L.
Меркюре Магнум / Меркюре, Бургонь де Вінь 1,5л

2 166