Артикул: 845
Категорії: ,
Бордо червоне сухе

AOP Марго

🍇 Каберне Совіньйон, Мерло

🍾 0.75 л13.5% алк.

Марго Барон де Бран
Насичене і з післясмаком


Вино насиченого, щільного рубіново-сливового кольору з фіолетовими відблисками.

Пишний, надзвичайно складний аромат вина наповнений нотами підліску, весняних квітів, графітової стружки, червоної та чорної смородини.

Смак вина м’ясистий, повнотілий, багатий, концентрований, глибокий, шаруватий, з чудовою свіжістю, шовковистими танінами, оксамитовою текстурою, зрілими фруктовими тонами, нотами стиглої ожини та обвугленої деревини, пряним післясмаком.

Вино чудово поєднується з дичиною, яловичиною на грилі, баранячими реберцями з пряним соусом і витриманими твердими сирами.

Мерло 58%, Каберне Совіньйон 42%.

Шато Бран-Кантенак бере свій початок з XVIII ст. Спочатку воно називалося Шато Грас по імені засновника. Задовго до класифікації 1855 р. його чудові вина прославили Шато як у Франції, так і далеко за її межами. Тому немає нічого дивного в тому, що відомий винороб барон де Бран, званий в своїх колах “Наполеоном виноградної лози”, 1833 року придбав цей чудовий маєток і дав йому своє ім’я – Шато Бран-Кантенак. За нього вина вийшли на ще більш високий рівень і до І Світової війни гордо йменувалися “Першими з других”, а їх ціна прирівнювалася до вин Premier Grand Cru Classe.

1992 року Шато перейшло у спадок до Анрі Люртона, який, маючи освіту енолога, поставив перед собою мету не лише зберегти стиль ароматних і в той же час складних, гармонійних вин Бран-Кантенака, але і, впроваджуючи нові технології, поставити вина Шато в один ряд з першими Гран Крю Класе.Назва англійською: Margaux Baron de Brane.
Назва французькою: Margaux Baron de Brane.
Марго Барон де Бран / Марго Барон де Бран

2 634