Арт.: 438
Категорії: ,
Бордо червоне сухе

AOP О-Медок

🍇 Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло

🍾 0.75 л13.5% алк.

О-Медок «Жан Гольро»
Насичене і з післясмаком


У замку Сосьяндо-Малле виробляються якісні вина красивого темного і глибокого кольору. Про Медок Сосьяндо-Малле червоне вино, що володіє складним букетом, зазвичай переважають аромати чорних фруктів, мінеральні нотки і добре інтегрований пізній дуб. Часто в молоді вина трохи «мужні», з віком вони набувають гармонію і збалансованість. Вино Про Медок Сосьяндо-Малле характеризується своєю свіжістю, елегантністю смаку і прекрасним, довгим післясмаком в роті.

О Медок Сосьяндо-Малле традиційно є довговічним вином, чиї великі вина будуть з радість. пити навіть після 30 років льоху.

О Медок Сосьяндо-Малле це прекрасна декларація незалежності від Жана Готра, власника маєтку з 1969 року і яка робить його вина далекими від модних тенденцій і звичайних смаків вин Медок.

Виноградник площею 85 гектарів розташований на гравійних грунтах, що мають великий вміст глинисто-вапнякового субстрату, що ідеально підходить для сортів винограду Каберне Совіньйон, Мерло і Каберне Фран, на які припадає 55, 40 і 5% відповідно. Ферментація відбуваються в резервуарах з нержавіючої сталі, потім вино відправляється на зберігання в дубові бочки протягом 12 місяців, потім протягом 6 місяців проходить обробку для гомогенізації партій.

О Медок Сосьяндо-Малле має аромати сили, складності, зрілості і чистоти просто незвичайні, смак щільний, дуже фруктовий, багатий, свіжий і ідеально збалансований. Це перше вино високої якості має високий потенціал зберігання, до 20 або 30 років.

Мерло: 40%, Каберне Совіньон: 55%, Совіньон Фран: 5%.Назва англійською: Haut-Medoc «Jean Gaulreau».
Назва французькою: Haut-Médoc «Jean Gaulreau».
О Медок Шато Сосьяндо Малле / О Медок Сесьяндо Малле

1 900