Артикул: 837
Категорії: ,
Бордо червоне сухе

AOP О-Медок

🍇 Каберне Совіньйон, Мерло

🍾 0.75 л13.5% алк.

О-Медок Шато Ля Тур Карне
Насичене і з післясмаком


Гранатово-фіолетового кольору середньої інтенсивності.

В ароматі земляні тони доповнюються нотами червоних і чорних фруктів, квітковими відтінками, нюансами в’ялених ягід і прянощів.

Смак соковитий, запашний, глибокий, енергійний, з тонами червоних фруктів (сливи та вишні), хорошою структурою з гладкими танінами та приємним, свіжим, тривалим післясмаком.

Вино складе відмінну партію червоному м’ясу, дичині, твердим сирам.

Мерло 70%, Каберне Совіньйон 30%.

Маєток Шато Ля Тур Карне, що веде свою історію з початку XII ст., належить до найстаріших Шато в Медок. Його архітектура в середньовічному стилі та вежа 1120 р. в оточенні ровів можуть багато розповісти про дні минулої слави. Маєток був рідною домівкою відомого французького філософа Мішеля Монтеня – автора есе та двічі мера Бордо. Виноградники тут посаджені 1407 р. Шато знаходиться в самому центрі Верхнього Медока і славиться незвичайним терруаром, званим пагорбом “Ля Тур Карне”. Грунти ідеально підходять для вирощування винограду сорту Мерло. Сьогодні Шато Ля Тур Карне належить компанії Bernard Magrez.

Бернар Магре (власник великих французьких виноградників Гран Крю і легендарного Шато Пап Клеман) за своє життя придбав 35 виноробних маєтків по всьому світу: в Італії, Іспанії, Португалії, Аргентині, Уругваї та Чилі, в Японії (на схилах гори Фуджі, де виробляють біле вино, яке можна порівняти з винами кращих терруарів світу) та американській Каліфорнії (в долині Напа). Кожному винограднику Магре передає свою енергію та досвід задля розкриття власної індивідуальності. Всі його вина випускаються в невеликих кількостях, тому високоякісні напої дуже цінуються шанувальниками та експертами.

Бернара Магре називають «композитором рідкісних вин». Однією з його основних цілей є відкриття нових маловідомих, але виключно багатообіцяючих терруарів для виробництва чудових вин. Всі вина Магре – з багатою історією, багато з них відзначені на різних міжнародних конкурсах. У колекції нагород Бернара Магре безліч золотих медалей та вищих оцінок експертів в 100 балів і 5 зірок.Назва англійською: Haut Medoc Chаteau la Tour Carnet.
Назва французькою: Haut-Médoc Château la Tour Carnet.
О Медок Шато Ля Тур Карне / О Медок Шато Ля Тур Карне

2 358