Артикул: 547 Категорії: , Позначка:

Гайак Традісьйон руж

Гарний блискучий колір з рубіновими відтінками, пряним носом, типовий, круглий рот з розплавленими танінами, гострий, м’який, з ароматами чорних ягід.

Як супровід до м’ясних страв у соусі або сирів.

20 років тому Жером Безіос перейняв родинний маєток. З тих пір він інвестував значні кошти в нові технології (контроль температури, фільтрація), у традиційні практики (ручне збирання, обробка грунту) і в компетентну команду для того, щоб прагнути до оптимальної якості як з точки зору виробництва, так і виноробства.
Площа Хреста купців складається з 30 га виноградних лоз на гравійному грунті. Вони виробляють типові вина апеляції, фруктові і пряні. Їх історичне розташування свідчить про наявність двохтисячолітньої винної діяльності!

Відмінна репутація цього району робить його посиланням на назву Гайяка. Виноградники Bézios були позначені HVE (рівень 2) і Terra Vitis більше 10 років, що сьогодні відповідає очікуванням якості та поваги до терруарів і навколишнього середовища.

Суміш: 34% Сіра, 33% Дюра, 33% Броколь.

Виноград збирають за оптимальної зрілості, зіскоблюють і витягують. Традиційна мацерація становить близько двадцяти днів. У віках 18 місяців. Ранній розлив – для збереження ароматичного потенціалу.

298