Арт.: 588
Категорії: ,
Лангедок-Руcсільйон червоне сухе

AOP Фожер

🍇 Гренаш, Кариньян, Сіра

🍾 0.75 л14% алк.

Фожер «Сан Суфр» Домен де Фенуйє
М'яке та округле


Сукня: Червона з красивими фіолетовими відблисками.
Ніс: Дуже виразні змішані аромати червоних фруктів та свіжих чорношкірих (малина, чорна смородина), пряні нотки та мінеральність (рушниця).
Піднебіння: прекрасний баланс з шовковистими танінами, чудова свіжість, яка у фіналі стає вишуканою.

Винні пари
Пасує до рожевого м’яса (телятини, баранини), яловичини або м’яса на грилі.
Температура подачі: 14-15°C.

Domaine Fenouillet знаходиться в самому серці апелясьйона Фожер. Висаджені на сланцевих схилах, на найвищих ділянках, лози зазнають значної теплової амплітуди, яка надає вину свіжість та складність ароматів. 2018 року завдяки сприятливим погодним умовам (якісний урожай, здоровий виноград), домен зміг вперше виготовити кюве без доданої сірки.

Наші 8 доменів виявляють різноманітність теруарів Лангедок: регіональний апелясьйон Лангедок, особливі апелясьйони, такі як Піски Камаргу, Терраси Ларзака або Мускат Міреваля, – визнані виноградники або такі, що на стадії визнання, – Святий Шиньян Рокбрен, Фожер і Грес де Монпельє. Але плюс до приналежності до апелясьйонів, наші вина ілюструють унікальне геологічне та кліматологічне багатство в кожній області. Багатство, яке Маттьє Карльєз та його команда використовують для виявлення тонкощів у створенні яскравих вин.Назва англійською: Faugeres «Sans Soufre» Domaine de Fenouillet.
Назва французькою: Faugères «Sans Soufre» Domaine de Fenouillet.
Фожер Домен де Фенує « Сан Суфр » / Фожер Домен де Фенує « Сан Суфр »

450