Артикул: 554
Категорії: ,
Бургундія біле сухе Премьє Крю

AOP Шассань-Монтраше Премьє Крю

🍇 Шардоне

🍾 0.75 л14% алк.

Шассань-Монтраше Моржьо Премьє Крю «Лє Пті Кло» В’єй Вінь
М'яке та округле


Кліма “Моржьо” – один з найвідоміших і високо цінованих Прем’є Крю у Шассань-Монтраше. До того ж, Кліма “Лє Пті Кло” розташований у самому серці апелясьйона.

Багаті, червоні, глинисто-вапнякові ґрунти надають вину округлості, збалансованої мінеральною структурою. Ці лози були посаджені 1950 року. Вино визріває протягом 14 місяців і демонструє тривалість та гнучкість в молодості, тримаючи структуру протягом багатьох років.

У ньому завжди є найекзотичніші та найтриваліші аромати. Вино має блідий колір, у той час як аромат демонструє приємний, насичений, неповторний характер обпаленого сірника, лимонів, спецій та основної мінеральності.

Пишний стиглий фруктовий ароматом з фокусом на середньому піднебінні. Атласна текстура є однією з найголовніших характеристик вина, а кислотна структура забезпечує міцний, тонкий і чудово збалансований фініш.

Потенціал зберігання – 10 років і більше, але його можна вживати й відразу – для чистого задоволення!Назва англійською: Chassagne-Montrachet Morgeot 1er Cru «Les Petits Clos» Vieilles Vignes.
Назва французькою: Chassagne-Montrachet Morgeot 1er Cru «Les Petits Clos» Vieilles Vignes.
Шассань-Монтраше 1 Крю "Моржо Ле Пти Кло" /

2 954