Артикул: 824
Категорії: ,
Ігристе вино брют Бургундія

🍇 Темпранільо

🍾 0.75 л11.5% алк.

Шарль Ру Розе БрютСвітло-рожевого кольору з витонченим перляжем.

Свіжий аромат з елегантними відтінками полуниці, вишні, червоних ягід і мінералів.

Смак чистий, освіжаючий, з фруктово-ягідними відтінками. Пікантна кислинка в гармонійному післясмаку.

Вино стане хорошим доповненням до рибних делікатесів, ракоподібних і морепродуктів. Прекрасно поєднується з десертами та свіжою випічкою.

Історія винного дому Вьов Амбаль налічує вже понад століття. Все почалося з Марі Амбаль, на честь якої й названо господарство. 1879 р. у віці 20 років вона вийшла заміж за Антуана Еміля Амбаль – паризького банкіра, заради якого залишила свій дім у самому серці Бургундії. Але після смерті чоловіка 1898 р. Марі повертається в рідне містечко Руйі, де разом зі своїм братом (винним торговцем) створює власне винне господарство. У цей період у Франції зароджується виробництво шампанських вин, і Марі, зацікавившись новим, перспективним на її погляд, віянням, вирішує налагодити виробництво ігристих вин у себе в господарстві.

Рівень якості вин під маркою “Вьов Амбаль” постійно підвищується, завойовуючи все більшу популярність серед споживачів. 1921 р. управління господарством переходить до Шарля Ру, який в свою чергу 1988 р. передав кермо влади синові Еріку Піфо. 1975 р. Cremant de Bourgogne від Veuve Ambal отримує класифікацію AOC.

2005 р. засноване майже століття тому в Руйі господарство “Вьов Амбаль” переживає модернізацію, пов’язану з переїздом виробничих потужностей в Бон – винну столицю Бургундії.

2010 р. до команди Veuve Ambal приєднався Авреліан – син Еріка Піфо. Він привніс в управління господарством особливий дух динамізму, який був притаманний ще засновниці Будинку Амбаль – тій самій вдові Марі.Назва англійською: Charles Roux Rose Brut.
Назва французькою: Charles Roux Rosé Brut.
Шарль Ру Розе Брют / Шарль Ру Розе Брют

286