Артикул: 741
Категорії: ,
Ігристе вино брют Бургундія

🍇 Шардоне

🍾 0.75 л11.5% алк.

Шарль Ру Блан де Блан БрютШарль Ру блан де блан – це вишукане та елегантне вино з трохи фруктовим ароматом та гарною довжиною в роті.

Виноградарство: після натискання, виноградний мушок очищується та готують до холоду протягом 24 годин.
Ферментація відбувається в умовах низької температури. Для більш інтенсивної свіжості, малолактове бродіння не проводиться. Потім вино видаляють та піднімають на тонкі рідини перед тим, як склеюють та фільтрують, щоб підготувати їх до другого бродіння.
Друге бродіння та старіння: ми стабілізуємо холодні вина, щоб уникнути винної спешки. Друга ферментація утворюється шляхом додавання дріжджів і цукру. Це відбувається при 18°С в резервуарах з нержавіючої сталі для забезпечення оптимальної гомогенізації. Під час другого бродіння наші танки обладнані агітатором так, щоб дріжджі та цукри були підвішені. Незадовго до розливу, вино фільтрують під ізо-барометричним тиском з мікронними фільтрами.

Дегустація: дуже квіткове та фруктове, це ігристе вино з легким тілом пропонує ноти персикового та абрикосового аромату. Він показує гарну гармонію, обертаючи смак у хрусткій текстурі та ніжному мандарині, а доглянута кислотність зберігає цю свіжість. Сяючий чистий, щоб легко ковтати.

Спарення їжі: аперитив та десерт.Назва англійською: Charles Roux Blanc de Blancs Brut.
Назва французькою: Charles Roux Blanc de Blancs Brut.
Шарль Ру / Шарль Ру блан де блан Брют

286