Артикул: 716 Категорії: , Позначка:

Шардоне – Віоньє «Кюве П2»

Різноманітність сортів винограду, вирощуваних на території маєтку, дозволяє створювати безліч комбінацій, які дивують шанувальників, бажаючих вийти за рамки звичного. Традиційний Шардоне доданий до винограду Віонье, який все частіше використовується для додання вину округлості і фруктового смаку.

Збір винограду проводиться вночі, для збереження всієї його свіжості. Потім коротка стадія мацерації, що підсилює аромати напою і низькотемпературна ферментація, яка надає вину хороший баланс. Після витримки вино має блискучий колір із зеленими відтінками, аромат експресивний і злегка кислуватий, з нотками груші і білого персика. На смак вино ніжне, округле, виразне з довгим післясмаком.
Подавати при 10-12 °, прекрасно підійде до страв з птиці.

Останні 30 років між річкою Роной і Іспанією подуло вітром змін. Незважаючи на те, що Лангедок завжди вважався регіоном посередніх вин, все змінилося в той момент, коли винороби регіону поставили на перше місце якість, а не кількість. На території маєтку Прованкьер, в чудовому особняку 15-го століття, сім’я Робер виробляє широкий асортимент вин завдяки безлічі сортів винограду, від самих традиційних до самих оригінальних.

308