Артикул: 718
Категорії: ,
Шампань брют

🍇 Шардоне

🍾 0.75 л12% алк.

Шампанське Брют Престиж Блан де БланЕрік Легран уважно відбирає свої ділянки, піклується про свої рослини та уважно стежить за якістю свого винограду. При виробництві шампанського така ж трепетна увага потрібна для експерта-дегустатора, який знаходить особливі, привабливі аромати вина, що вбирають у себе смаки домашнього терруара. Після тривалого, уважного та строгого відбору народжується колекція унікальних вин, а самі найкращі, що можуть запропонувати террара, це шампанське Ерін Легран Кюве Престиж Блан де Блан.

Це шампанське виготовлено виключно з сорту винограду Шардоне.

Шампанське Кюве Престиж Блан де Блан добре збалансований, з чуть островатим і фруктовим ароматом жовтих фруктів і пряностей.

Його колір – золотисто-жовтий, з золотистим відтінком, що переливається в мелких пузирках. Прекрасний і багатий аромат з нотками солодкого пирога і булочки, запах сушеного абрикосу та цукристого лимона.

Подавати охолодженим до 6-8°C. Прекрасно підходить для аперитивів, фуршетів, пасує до смаженої цісарки в сморчках, листкових тістечок.Назва англійською: Champagne Brut Prestige Blanc de Blancs.
Назва французькою: Champagne Brut Prestige Blanc de Blancs.
Шампанське Брют Кюве Престіж / Шампанское Брют Кюве Престиж

1 368