Вино Лангедок-Руcсільйон червоне сухе

Каор Мальбек Широта 44 (Шато дю Руфьяк)

395 

Темно-гранатового кольору з фіолетовими відтінками, характерними для мальбек. Аромат червоних і чорних ягід м’яко перегукується з відтінками ванілі. Бархатисті гладкі таніни, шовковисте і спокусливі в роті з ніжним ароматичним букетом. Як правило дуже смачний цей Каор Мальбек! Добре поєднується з червоним м’ясом, сирами і овочевим рагу.
Температура подачі: 16-18°C.

Шато Руффіак і Бовіла перебувають у віданні двох братів: Олів’є і Паскаля Пьерона. Усвідомлюючи багатство своєї землі, їм вдалося розробити кілька виняткових вин в АОП Кагор. Вино Кагор заслужено пишається своїм давнім походженням і популярністю: це вино згадується ще за часів правління Римського імператора Доміціана в 96 р н.е. Франсуа I прикрасив свій стіл цим вином і посадив вігораднікі Кагору в своєму замку в Фонтенбло. Православна Церква прийняла Кагор як вино для причастя, а Петро Перший використовував його для лікування свого дуже чутливого шлунка. У 1971 році Карог отримав офіційний статус АОП, в результаті чого виноград проходить суворий критерій відбору і суворі перевірки. Основним сортом вина Кагор є Мальбек, місцеве назва цього винограду Кот. Вино виходить насиченого темно-червоного кольору, з бархатистими танинами, і хорошою здатність до старіння.
Вино виходить насиченого темно-червоного кольору, з бархатистими танинами, і хорошою здатність до старіння. Вторинні сорти, які не повинні перевищувати 30% і іноді використовуються в даному найменуванні – це Мерло, що дає округлість, м’якість і букет, і танат, який посилює якості Мальбек. Відмінності в типі грунту, віком лози і методи виноробства урізноманітнюють вина, надаючи їм тонкі варіації ароматів і смаків, щоб порадувати любителів вина. Це дуже щедре вино, повне в роті, яке з віком стає вишуканим і оксамитовим, розвиваючи складність смакових ароматів і довгого післясмаку в роті.

  • Колір: червоне
  • Смак: сухе
  • Виноград: Мальбек
  • Регіон: Лангедок-Руcсільйон
  • Алкоголь: 13%
  • Об'єм: 0.75 л
Категорії: , Позначка: