Артикул: 546 Категорії: , Позначка:

Каор Лятітюд 44

Вино темно-гранатового кольору з фіолетовими відтінками, характерними для Мальбек, з бархатистими танінами і хорошою здатністю до старіння. Це дуже щедре вино, повне в роті, яке з віком стає вишуканим і оксамитовим, розвиваючи складність смакових ароматів, з тривалим післясмаком.

Аромат червоних і чорних ягід м’яко перегукується з відтінками ванілі.

Оксамитові гладкі таніни, шовковисті та спокусливі в роті, з ніжним ароматичним букетом.

Добре поєднується з червоним м’ясом, сирами і овочевим рагу.

Температура подачі: 16-18°C.

Шато Руффіак і Бовіла перебувають у віданні двох братів: Олів’є і Паскаля П’єрона. Усвідомлюючи багатство своєї землі, їм вдалося розробити кілька виняткових вин в AOP Каор.

Вино Каор заслужено пишається своїм давнім походженням і популярністю: це вино згадується ще за часів правління Римського імператора Доміціана 96 р. н.е. Франсуа I прикрасив свій стіл цим вином і посадив виноградники Каору в своєму замку в Фонтенбло.

1971 року Каор отримав офіційний статус AOP, у результаті чого – суворі критерії відбору винограду та перевірки. Основним сортом вина Каор є Мальбек, місцеве назва цього винограду Кот. Вторинні сорти, які не повинні перевищувати 30% та іноді використовуються в цьому AOP, – це Мерло, що дає округлість, м’якість і букет, і Танна, який посилює якості Мальбек. Відмінності в типі грунту, віку лози та методах виноробства урізноманітнюють вина, надаючи їм тонкі варіації ароматів і смаків.

490