Артикул: 516
Категорії: ,
Бургундія червоне сухе

AOP Бургонь От Кот де Нюї

🍇 Піно Нуар

🍾 0.75 л12.5% алк.

Бургонь От Кот де Нюї
Легке та фруктове


Бургунське червоне вино Бургонь От Кот де Нюї Домен П’єр Лоран має яскраво-червоний, насичений колір. Вино розкривається ароматами пікантних фруктів, таких як агрус і вишня черрі. У роті вино має м’яку, округлу структуру з виразними танінами. Післясмак більш свіже, з нотками ментолу і лакриці, які можуть перходе в пряні аромати.

Виноградники для вирощування вина Бургонь Від Кот де Нюї розташовуються на схилах долин, що містять карбонатні плато, між 275 і 480 м над рівнем моря, орієнтованих в більшості своїй на південь, південний схід, на північний захід. Породи містять осадові карбонатні і мергельні освіти епохи Юрського періоду.

Бургундія і неймовірна складність цих земель.
Це найвідоміший регіон з вирощування піно нуар. У цьому регіоні створюються різноманітні білі і чудові червоні вина, на які впливають різні кліматичні умови п’яти субрегіонів Бургундії. Володіючи багатою спадщиною, виноградники Бургундії щорічно виробляють 200 мільйонів пляшок широкого асортименту вин з прекрасними смаковими якостями.
Червоні вина тривалого зберігання, які прекрасно поєднуються з блюдами з домашньої птиці, а так само знамениті гран крю для супроводу блюд з дичини.
Білі вина з округлими і збалансованими ароматами, Шардоне, який дуже цінується в світі, і більш сухим Шаблі, який зможе повністю розкритися після 4-5 років зберігання. Завдяки своїм ноу-хау і історії винороби регіону змогли максимально використовувати складні грунти Бургундії.

Бургунські вина От Кот де Нюї мають «розумний» характер, вони не мають занадто виражені таніни, ні вузький структури. Ці вина будуть чудово поєднуватися зі стравами з білого м’яса, (кроликом, ягням і качкою). Також їх можна вживати до трохи пряної кухні і разом з солоно – солодкими стравами (качка з апельсинами, Тажіна). Це вино рекомендують до багатьох страв через дуже приємного і м’якого балансу насиченості і кислотності.
Від Кот де Нюї чудово поєднується і з сирною тарілкою: вишуканий сументрен, Нюї д’ор, домашній ребльошон, Морбах. Температура подачі: 14-16°C.Назва англійською: Burgundy Hautes Côtes de Nuits.
Назва французькою: Bourgogne Hautes Côtes de Nuits.
Бургонь От Кот де Нюи / Бургонь От Кот де Нюи

820