Артикул: 516 Категорії: , Позначка:

Бургонь От Кот де Нюї

Бургунське червоне вино Бургонь От Кот де Нюї Домен П’єр Лоран має яскраво-червоний, насичений колір.

Вино розкривається ароматами пікантних фруктів, таких як агрус і вишня черрі.

У роті вино має м’яку, округлу структуру з виразними танінами. Післясмак більш свіжий, з нотками ментолу і лакриці, які прямують у пряні аромати.

Різні кліматичні умови п’яти субрегіонів Бургундії впливають на створення чудових вин. За багатої спадщини, виноградники регіону щорічно виробляють 200 мільйонів пляшок широкого асортименту різноманітних вин з прекрасними смаковими якостями.

Червоні вина (на основі Піно Нуар) тривалого зберігання, які прекрасно поєднуються зі стравами з домашньої птиці, й знамениті Гран Крю для супроводу страв з дичини.

Білі вина з округлими та збалансованими ароматами (на основі Шардоне, який дуже цінується в світі), й сухіші Шаблі, який зможе повністю розкритися після 4-5 років зберігання. Завдяки своїм ноу-хау та історії винороби регіону змогли максимально використовувати складні ґрунти Бургундії.

Бургунські вина От Кот де Нюї мають «розумний» характер: без занадто виражених танінів та м’ясистої структури. Ці вина будуть чудово поєднуватися зі стравами з білого м’яса (кроликом), а також ягням і качкою. Їх можна вживати до трохи пряної кухні і разом з солоно-солодкими стравами (качка з апельсинами, Тажіна). Це вино рекомендують до багатьох страв через дуже приємний і м’який баланс між насиченістю та кислотністю. Також чудово поєднується і з сирною тарілкою: вишуканий сументрен, Нюї д’ор, домашній реблошон, морбьє.

Температура подачі: 14-16°C.

820