Артикул: 431 Категорії: ,
Позначка:
Долина Роничервоне сухе

Назва англійською: Beaumes de Venise.
Назва французькою: Beaumes de Venise.

Бом де Венiз

616 

Бом де Венiз – щільні і тягучі вина. Їх щільна структура, побудована на танін і високому вмісті спирту, що дозволяє їм добре старіти з часом. Смак розкривається ароматами стиглих фруктів і ароматичних трав і демонструє хорошу стійкість.

У 2005 році червоні вина Бом де Венiз, класифіковані з 1979 року у Долині Рони, досягають звання Гран Крю Долини Рони і розміщуються поряд з іншими престижними винами, такими як Châteauneuf-du-Rhône Шато Неф дю Пап, Вакейраз і Жигондас. Бом де Венiз бере свою назву від печер Бом (провансальська бальзам), виритих в скелях міста з тією ж назвою. Що стосується назви Венеції, то це пов’язано з терміном «Comtat venaissin», володінням пап з 13-го століття до революції.

Країни, в яких обмежена на північний схід від Авіньйона в чотирьох комунах Воклюз: Бом-де-Венiз, Лафара, Ла Рок-Алрік і Сюзетт. Частково посаджені на пагорбах або терасах, на піщано-глинистих ґрунтах, виноградник займає південні схили знаменитого Dentelles de Montmirail з нерівними формами. Охороняється від Містраля оточуючим рельєфом, він користується теплим середземноморським кліматом, з легкої прохолодою за рахунок розташування виноградника на певній висоті. Червоні вина головним чином виробляються з сорту винограду Гренаш (мінімум 50%). Зібрані в обов’язковому порядку і відібрані вручну, цей виноградник народжує потужні і концентровані вина.

червоне
сухе
Гренаш (синоніми: Гренаш Нуар, Аліканте, Гарнача, Гарнача Тінта, Каннонау), Гренаш Блан, Мурведр, Сіра
Долина Рони
13,5%
0.75 л

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бом де Венiз”“