Арт.: 431
Категорії: ,
Долина Рони червоне сухе

AOP Бом де Венiз

🍇 Гренаш, Мурведр, Сіра

🍾 0.75 л13,5% алк.

Бом де Венiз


М'яке та округле


🏰

Бом де Венiз – щільні і тягучі вина. Їх щільна структура, побудована на танін і високому вмісті спирту, що дозволяє їм добре старіти з часом. Смак розкривається ароматами стиглих фруктів і ароматичних трав і демонструє хорошу стійкість.

У 2005 році червоні вина Бом де Венiз, класифіковані з 1979 року у Долині Рони, досягають звання Гран Крю Долини Рони і розміщуються поряд з іншими престижними винами, такими як Châteauneuf-du-Rhône Шато Неф дю Пап, Вакейраз і Жигондас. Бом де Венiз бере свою назву від печер Бом (провансальська бальзам), виритих в скелях міста з тією ж назвою. Що стосується назви Венеції, то це пов’язано з терміном «Comtat venaissin», володінням пап з 13-го століття до революції.

Країни, в яких обмежена на північний схід від Авіньйона в чотирьох комунах Воклюз: Бом-де-Венiз, Лафара, Ла Рок-Алрік і Сюзетт. Частково посаджені на пагорбах або терасах, на піщано-глинистих ґрунтах, виноградник займає південні схили знаменитого Dentelles de Montmirail з нерівними формами. Охороняється від Містраля оточуючим рельєфом, він користується теплим середземноморським кліматом, з легкої прохолодою за рахунок розташування виноградника на певній висоті. Червоні вина головним чином виробляються з сорту винограду Гренаш (мінімум 50%). Зібрані в обов’язковому порядку і відібрані вручну, цей виноградник народжує потужні і концентровані вина.Назва англійською: Beaumes de Venise.
Назва французькою: Beaumes de Venise.
Бом де Вениз / Бом де Вениз

616