Гасконь

Назва англійською: Armagnac Le Legendaire 13 years.
Назва французькою: Armagnac Le Légendaire 13 ans.

Арманьяк Льо Лежандер 13 рокiв

2 508 

Шато дю Тарике – виробник бас-арманьяк з 1683 року.

Наймолодший з коньяків у цій типовій суміші Арманьяк Лежандер Шато дю Тарике був у віці від 2,2 до 6 літрів французьких дубових бочок, у наших підвалах, щонайменше 13 років.

Вишуканий янтарний колір. Насичений сливовий аромат, концентрований та багатий.

Аерація підтверджує ароматичну палітру і визначає цей характер цукати апельсина і мускусу. Натхнення повноцінне, точне, добре розтоплені дубильні речовини, гармонія плоду та дерев’яна спокушають, а заздалегідь доставляє нам сушені фіґи та чорносливу. Фініш, мабуть, дуже чистий, тягне за собою всю солодкість.

Дрібно-дерев’яна елегантність сортов винограда фолів і пряний ранчо Millésimes зустрічаються в Légendaire de Tariquet в тонкому балансі солодощів і спецій, цукатів та дуба. Його тонкий смак ванілi продовжується на відчуттях сухого абрикоса, цукати апельсинового та карамелізованого яблука. З аерацією древесно-мускусний фон стає більш чутливим, що підкреслює нюхову складність цього Бас Арманьяка.

Широка і розплавлена ​​атака зростає, повільно цвітіння в солодких спеціях (перець і пряна деревина) на губи щільності і сили вимірюється і освоюється. Звідси, це затухання і повна тонкість Легендарного, які запрошують вибрати для союзу достатній дим, але збережену владу, дуже круглий у роті і особливо наділений великою ароматичною елегантністю.

Бако Нуар, Уні Блан (синоніми: Уньї Блан, Треббьяно, Треббіано, Сент-Емільйон), Фоль Бланш (синонім: Пікпуль)
Гасконь
42%
0.7 л

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Арманьяк Льо Лежандер 13 рокiв”“

Вам також може сподобатися…