Віскі Бретань

Вiскi ЕДДУ Сiльвер

1 710 

Вiскi Едду Сiльвер звичаї з ароматним задоволенням від його квіткових ароматів з троянди та вересу розвиває натяки з меду, ванілі, мускатного горіха та апельсинової шкірки.

Алк. 40 °
40% віскі, збагаченого 30% гречаного віскі.

  • Регіон: Бретань

Опис

Вiскi Едду Сiльвер походить від подвійної дистиляції в нерухомому вогні все ще, що дає їй назви дворянства та вишуканості. Зрілість по кожній дистиляції відбувається у французьких дубових бочках; остання збірка схожа на мистецтво творець парфумів. Еду Срібло: оригінал – 40% вольовий / 70cl
Янтарний і золотий одяг
Nose: Eddu Срібні звичаї з ароматним задоволенням від його квіткових ароматів з троянди та вересу розвиває натяки з меду, ванілі, мускатного горіха та апельсинової шкірки.
Во рту: Вiскi Едду Сiльвер пестить небо м’ясистими і бархатистими деревними обертонами.

---
* Деяка частина перекладу на сайті в описі вин та алкоголю в українській версії не виключаємо, що могла бути зроблена завдяки google-translate. Якщо у цій позиції опису товару це саме той випадок, то заздалегідь перепрошуємо. Якщо володієте англійською або французькою, можете вгорі переключитися на будь-яку з них, аби переглянути description цими мовами. З часом ми будемо замінювати переклади українською кращими версіями. Дякуємо за розуміння!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вiскi ЕДДУ Сiльвер”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *